کپکام قصد دارد تعدادی از شخصیت‌های قدیمی را در Resident Evil 3 Remake بازگرداند

در طی هفته‌ی گذشته و در آخرین قسمت از برنامه‌ی State of Play 2019، عنوان مورد انتظار Resident Evil 3 Remake معرفی شد. پس از موفقیت‌های متعددی که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2 کسب کرد، معرفی بازسازی نسخه‌ی سوم چندان هم دور از ذهن به نظر نمی‌رسید.

اکثر طرفداران نسخه‌ی سوم سری بازی‌های Resident Evil، دلیل اصلی محبوبیت این بازی را دو شخصیت جیل ولنتاین (Jill Valentine) و نمسیس (Nemesis) می‌دانند. اگر بخواهیم عدالت را رعایت کنیم، باید به داستان درگیرکننده‌ی Resident Evil 3 نیز اشاره‌ای کنیم. داستانی که به خوبی به وقایع نسخه‌ی دوم گره خورده و ماجراهای جیل ولنتاین در شهر راکون سیتی (Racoon City) را به خوبی روایت می‌کند. اگر موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی سوم شده باشید، حتما قبول دارید که این بازی شخصیت‌های عجیب و غریب و خاص متعددی را در دل خود جای داده بود. اینطور به نظر می‌رسد که تیم سازنده‌ی نسخه‌ی بازسازی شده، قصد دارد تا توجه ویژه‌ای را به نقاط قوت نسخه‌ی اصلی معطوف کند.

اخیرا در جدیدترین قسمت از برنامه‌ی ژاپنی Capcom TV، سوال و جواب‌های متعددی پیرامون نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 مطرح شد. یکی از نکاتی که میزبانان برنامه بر آن تاکید داشتند، تمرکز ویژه‌ی تیم پشتیبان بر روی بسط دادن و بهبود نقاط قوت بازی اصلی بود. تیم پشتیبان، در کنار تیم اصلی در تلاش هستند تا نقش شخصیت‌های جانبی خاصی که در نسخه‌ی اصلی بازی وجود داشتند را پررنگ‌تر کنند. یکی از این شخصیت‌ها، شخصیتی به نام داریو (Dario) است. اگر ایده‌ای ندارید که این شخصیت چه کسی‌ است یک راهنمایی به شما خواهم کرد. داریو در ابتدای بازی، از روی ترس شدید خود را در یک محفظه حبس می‌کند و اگر در انتهای بازی کمی به گشت و گذار در محیط می‌پرداختید، از سرنوشت دردناک او مطلع می‌شدید.

تیم سازنده همچنین خبر از بازگشت یک دشمن قدیمی در Resident Evil 3 Remake دادند. این دشمن کسی نیست جز هانتر (Hunter). هانتر یکی از دشمنان قدیمی فرانچایز Resident Evil محسوب می‌شود که جایش در نسخه‌های جدید این مجموعه خالی بود. به نظر می‌رسد که تیم سازنده، طراحی هانتر را کمی تغییر خواهند داد تا ظاهر آن به مذاق بازی‌بازان جدید خوش بیاید.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.