فروش جهانی بازی Final Fantasy XV به ۸.۹ میلیون نسخه رسید

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) آمار جدیدی را از فروش بازی Final Fantasy XV منتشر کرد. طبق این گزارش، بازی ذکر شده از زمان عرضه تا به امروز حدود ۸٫۹ میلیون نسخه فروش داشته است. بر این اساس، Final Fantasy XV پس از عناوین Final Fantasy VII و Final Fantasy X به عنوان سومین بازی پرفروش در میان بازی‌های اصلی این مجموعه لقب گرفت.

بازی Final Fantasy XV ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر گردید و توانست نقدها و نمرات قابل قبولی را از سوی منتقدین دریافت نماید. همچنین این عنوان در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. تاکنون محتوا و بسته‌های الحاقی مختلفی برای این بازی منتشر گردیده است. در اوایل سال جاری میلادی، آخرین بسته الحاقی این بازی با عنوان Episode Ardyn عرضه گردید. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV و بسته الحاقی Episode Ardyn هم‌اکنون در تخفیفات زمستانی فروشگاه استیم با ۵۰ درصد تخفیف  به فروش می‌روند.

بازی Final Fantasy XV هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.