قوانین و مقررات

 دقت در انتخاب محصول 

فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی بِست بازی هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه خرید کردن شما ندارد ٬ به همین دلیل تمامی اطلاعات لازمه همچون منطقه فعال سازی ٬ پلتفرم ٬ زمان ارسال ٬ توضیحات محصول و…. به صورت کامل قرار گرفته شده است ٬ لذا خواهشمندیم قبل از پرداخت مبلغ محصول مورد نظر خود تمامی اطلاعات نوشته شده در هر محصول را با دقت مطالعه فرمایید.


 وارد کردن مشخصات خود  

برای پرداخت و خرید محصول خود چه به صورت مهمان و یا کاربر ثبت نام شده ٬ تمامی اطلاعات خواسته شده مثل : نام و نام خوانوادگی ٬ پست الکترونیکی(ایمیل) ٬ شماره تماس و… را درست وارد کرده زیرا  محصول خریداری شده فقط به اطلاعات ثبت شده در فروشگاه ارسال میگردد.


 نحوه استفاده از گارانتی محصولات 

تمامی محصولات سایت دارای ضمانت کیفیت و اصالت میباشد؛ اگر محصولات خریداری شده ٬ تا ۲۴ ساعت پس از ارسال ٬ هر گونه مشکلی داشته باشد که از سمت فروشگاه باشد ٬ مانند اشتباه ارسال شدن کد دیجیتالی و فعال نشدن محصول ٬ گارانتی سایت شامل آن میباشد.

ولی اگر مشکل ایجاد شده از سمت خریدار باشد و باعث از بین رفتن کد دیجیتالی ( بِست بازی ) شود یا دلایلی دیگری داشته باشد که تشخیص داده شود از سمت فروشگاه نبوده شامل گارانتی نمی باشد.


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی بِست بازی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. ( در غیر این صورت پیگرد قانونی خواهد داشت )