درباره ما

 

بِست بازی در تاریخ 1387/5/8 با وب سایتی به همین نام شروع به کار نمود. فعالیت این فروشگاه در ابتدا مربوط به عرضه نرم افزار و بازی بود که با توجه به تقاضا و فروش بیشتر بازیهای کامپیوتری , در تاریخ 1392/6/2 طرح و ساختار فروشگاه بکلی تغییر یافت و با یک طراحی بسیار قویتر و سیستمی پیشرفته تر کار فروشگاه منحصر به عرضه بازیهای کامپیوتری , پلی استیشن , ایکس باکس و نینتندو از جدیدترین تا قدیمی ترین و کمیاب ترین بازیها گردید.

" تمامی تلاش ما بر این بوده که آرشیو کاملی از بازیهای رایانه ای و کنسولی را با کیفیت ممتاز و قیمت پایین در اختیار علاقمندان قرار بدهیم، و در این راه سعی کرده ایم که به روز بودن و احترام به حقوق مشتریان را همواره سرلوحه کار خود قرار دهیم. "
 

 

اطمینان در خرید

فروشگاه اینترنتی بِست بازی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت , معدن و تجارت بوده که اعتبار و مورد اطمینان بودن این وبسایت را نشان میدهد .

شما با کلیک بر روی عکس نماد اعتماد الکترونیک میتوانید اطلاعات فروشگاه را مشاهده کنید تا از صحت آن اطمینان خاطر حاصل فرمایید.

 

درگاه پرداخت مستقیم ایمن

فروشگاه اینترنتی بِست بازی جهت خرید راحت تر و مطمئن تر دارای درگاه مستقیم پرداخت بانک ملت بوده که با استفاده از تمام کارت های عضو شتاب میتوانید مبلغ سفارش های خود را با خیالی آسوده و در امنیت تمام , پرداخت کنید.